ONS TEAM


Joris Tack

Kinesitherapie 2008
Manuele Therapie 2011
Myofasciale Therapie 2014
Kinetic Control 2017
Master of Science in de Osteopathie 2023

joris@pro-action.be
KBO 0828.647.442 | Aangesloten bij Axxon

Beroepsaansprakelijkheid
DVV Schouterden, Leopoldwal 54, 3700 Tongeren.


Bart Kreemers

Kinesitherapie 2007
Manuele Therapie 2010
Myofasciale Therapie 2014
Kinetic Control 2017

bart@pro-action.be
KBO 0844.410.635 | Aangesloten bij Axxon

Beroepsaansprakelijkheid
AMMA, Kunstlaan 39/1, 1040 Brussel.


Luk Martens

Kinesitherapie 2016
Manuele therapie 2019

luk@pro-action.be
KBO 0662.803.671 | Aangesloten bij Axxon

Beroepsaansprakelijkheid
DVV Schols, Tongersesteenweg 18, 3770 Riemst.


Lien Vermeulen

Kinesitherapie & revalidatie optie: manuele therapie 2019

lien@pro-action.be
KBO 0726.706.182 | Aangesloten bij Axxon

Beroepsaansprakelijkheid
DVV Verzekeringen, Kapelstraat85 3590 Diepenbeek.

Emilie Heymans

Kinesitherapie & revalidatie
Manuele therapie 2022

emilie@pro-action.be
KBO 0770.979.952 | Aangesloten bij Axxon

Beroepsaansprakelijkheid
Geusens verzekeringen, Terboekt 118, 3600 Genk.

Matthias Meyskens

Kinesitherapie & Revalidatie

matthias@pro-action.be
KBO 0791.721.126 | Aangesloten bij Axxon

Beroepsaansprakelijkheid
AMMA Verzekeringen, Kunstlaan 39/1, 1040 Brussel.